Plexi, stojaki na ulotki, ekspozytory, producent pos

Misja firmy: tworzenie rozwiązań w zakresie wsparcia sprzedaży marek w punkcie obsługi klienta

Cel firmy: produkcja form wsparcia sprzedaży POS takich jak duże standy, mniejsze ekspozytory, ulotkowniki, shelflinery, reklama świetlna oraz produkcja mebli sklepowych i gastronomicznych

Relacje firma-klient: zapytanie ofertowe/brief - oferta plus projekt - prototyp - realizacja zlecenia - serwis posprzedażowy

Techniki produkcji:   obróbka tworzyw sztucznych, metalu, drewna wzbogacona o elementy graficzne, iluminację LED, szkło

Art Faktor to firma, której jest produkcja nowoczesnych materiałów wspierających sprzedaż z plexi. Wieloletnie doświadczenie w produkcji materiałów POS, korzystanie z najlepszych materiałów oraz profesjonalna realizacja każdego zlecenia to nasze najważniejsze zalety. Jeśli szukają Państwo partnera, który stworzy standy, ulotkowniki, czy nowoczesną reklamę świetlną, która przyciągnie uwagę Waszych klientów i przyczyni się do poprawy wyników sprzedażowych – jesteśmy do dyspozycji. Wykonujemy bardzo szeroką gamę materiałów reklamowych z plexi, zapewniając naszym Klientom dostęp do szerokiej gamy wzorów, rozmiarów oraz kolorów. W naszym katalogu znajdą Państwo m.in.: ramki informacyjne, stojaki na ulotki, stojaki informacyjne, urny konkursowe, standy, podstawki ekspozycyjne, ekspozytury, displaye, shelflinery, nakładki na mikrofon, wizytowniki, ramki i antyramy, mównice i wiele więcej.

Bez względu na to, czy potrzebne Państwu materiały POS na stanowisko na targach branżowych, do biura obsługi klienta, do sklepu, na event promocyjny – wykonamy je zgodnie z oczekiwaniami, zapewniając profesjonalną obsługę i doradztwo techniczne. Jako producent POS dodatkowo zagwarantować możemy konkurencyjne ceny. Poza materiałami POS, zajmujemy się produkcją i dystrybucją: mebli sklepowych i gastronomicznych – oferujemy m.in. lady, kontuary, ławy, stojaki kosmetyczne, na obuwie i wiele więcej – wszystkie wykonane są płyt wiórowych i wysokiej jakości MDF wzbogaconych m.in. o elementy ze stali, plexi, szkła, czy też stylowe oświetlenie LED i jarzeniowe. Reklam świetlnych – nowoczesnych kasetonów reklamowych, liter blokowych czy wiszących paneli reklamowych, które zapewniają firmie widoczność na zewnątrz.

Art Faktor to doświadczona firma zajmująca się produkcją materiałów reklamowych, POS oraz mebli sklepowych i gastronomicznych od dawna. Doświadczenie oraz odpowiedzialne podejście do obsługi każdego Klienta pozwala nam zapewnić: indywidualne podejście do potrzeb każdego Klienta – dopasowujemy naszą ofertę do Państwa oczekiwań i specyfiki działalności, kompleksową obsługę – od przygotowania briefu i projektu POS, aż po serwis posprzedażowy, fachowe doradztwo – pomożemy skompletować odpowiedni zestaw materiałów POS i innych w oparciu o specyfikę Państwa działań oraz cele sprzedażowe i marketingowe, terminową realizację zleceń – zawsze dotrzymujemy uzgodnionych z Klientem dat, konkurencyjne warunki finansowe – z dobrym stosunkiem ceny do jakości.

 

Promocje

Tagi